۱۳۹۹ جمعه ۳ بهمن
اخبار و اطلاعیه ها
0 : 0 - 1397/10/05 - تعداد بازدید : 766
اولین تور تعالی سازمانی بصورت متمرکز در ناحیه یزد برگزار گردید.

اولین تور تعالی سازمانی بصورت متمرکز در فرایند جایزه تعالی حمل و نقل ریلی به ابتکار و میزبانی راه آهن یزد در تاریخ 97/9/28 برنامه ریزی و اجرا گردید.
فراخوان دعوت از متقاضیان برای تمامی ادارات کل مناطق ارسال گردید که نمایندگانی از تهران، اصفهان، اراک، فارس، شرق، شمالغرب، لرستان و جنوبشرق در این تور یکروزه شرکت نمودند.
بر اساس برنامه ریزی انجام شده، اقدامات و پروژه های صورت گرفته در حوزه مدیریت دانش، مدیریت استراتژیک، مدیریت فرآیندها و نظام آراستگی جهت ارائه انتخاب شدند.
در ابتدای جلسه جناب آقای مهندس داودی ضمن عرض خیر مقدم به شرکت کنندگان در تور، به نقش و اهمیت صنعت ریل در حمل و نقل پرداخت و یادآور شد با توجه به آهنگ سریع تغییرات در حوزه کسب و کار و همچنین انتظارات رو به تزاید ذینفعان، استقرار و بکارگیری مدل های تعالی سازمانی جهت تعیین اهداف روشن و مشخص، توانمند سازی افراد و بکارگیری فن آوری های نوین، تخصیص بهینه منابع موجود جهت تحقق این اهداف و در ادامه پایش و ارزیابی این برنامه ها بسیار ضروری است و از مدیران ارشد راه‌آهن و دفتر مدیریت عملکرد به پاس پیگیری و ممارست در اجرای این جایزه قدردانی کرد.
مهندس داودی در ادامه به برنامه های راه آهن یزد در حوزه تعالی پرداختند و متذکر شدند تحولاتی در این سطح هرگز بدون یک رهبری نیرومند صورت نمی گیرد. ایشان ایجاد فوریت برای سازمان، گام نخست حرکت بسمت تعالی دانست و تأکید کرد تشکیل های تیم های کاری متشکل از افراد شایسته و توانا و ترسیم چشم انداز و دورنما از ضروریان حرکت سازمان بسمت تعالی است.
مدیر کل راه آهن یزد اطلاع رسانی بهمراه آموزش و توان افزایی افراد سازمان جهت پیگیری امور لازم دانست و مدیران و کارشناسان راه آهن ج.ا.ا را به نگاه واقع بینانه به این مدل و موفقیت های بدست آمده دعوت کرد و خاطر نشان کرد ایجاد مکانیزم هایی جهت افزایش انگیزه همکاران جهت حرکت پیوسته و مستمر در این حوزه بسیار ضروری است. مهندس داودی در بخش پایانی عرایض خود و خطاب به حاضرین عنوان داشتند ما در راه آهن با فرهنگ سازی و ماندگاری سازی این طرز فکر به موفقیت نهایی رسیده ایم.
لازم به ذکر است افراد شرکت کننده در تور تعالی سازمانی بعد از اتمام جلسات ارائه و پرسش و پاسخ از برخی از اماکن تاریخی و جازبه های توریستی شهر یزد بازدید نمودند.
 
 
 
 
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal