۱۳۹۹ جمعه ۳ بهمن
اخبار و اطلاعیه ها
0 : 0 - 1397/10/30 - تعداد بازدید : 733
دومین همایش فصلی تعالی حمل ونقل ریلی برگزار شد

دومین همایش فصلی جایزه تعالی حمل ونقل ریلی با موضوع آشنایی با نظام های مدیریت منابع انسانی شرکت فولاد خوزستان در روز 26 دی ماه در ساختمان مرکزی راه آهن با حضور برخی ازمدیران و کارشناسان ادارات ستادی ، مناطق و شرکتهای حمل ونقل ریلی برگزار شد .
دبیرخانه جایزه تعالی حمل و نقل ریلی بمنظور الگوبرداری ادارات و شرکتهای تابعه راه آهن از سیستم های مدیریت و روشهای بهبود و نوآوری از شرکتهای الگوی داخلی ، اقدام به برگزاری همایش و تورهای تعالی نموده است که در سال 97 دو تور تعالی در شرکتهای توگا ( شرکت توربین مپنا ) و شرکت پارس خودرو و یک همایش تعالی با موضوع برنامه ریزی استراتژیک شرکت سرمایه گذاری بیمه سایپا نیز برگزار شده است .
در این همایش نظام های مدیریت منابع انسانی شرکت فولاد خوزستان توسط آقای مهندس عادلی مقدم مدیر سازمان دهی و روشهای شرکت فولاد خوزستان ارائه گردید . شرکت فولاد خوزستان از شرکتهای پیشرو در حوزه تعالی و نظام های سرمایه انسانی می باشد که در سال 96 موفق به اخذ تندیس سیمین در جایزه تعالی ملی شده است .
ادارات کل ستاد ، مناطق و شرکتهای حمل ونقل ریلی در پنجمین سال جایزه تعالی ریلی براساس مدل های تعالی ارزیابی و نتایج در جشنواره تعالی حمل ونقل اطلاع رسانی خواهد شد .
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal